Fryčovice : Baník Albrechtice 3:2 ( 2:1)

Busek , Šugárek, Mikeš, Fekets

Cvaček, Šponiar , Urbiš ©

Giňovský , Tomek, Hajný

Střídání: Vašek, Štefek

Po dlouhé době jsme opět hráli na našem domácím hřišti ve Fryčovicích a potřebovali jsme bodovat. Začátek utkáni na to moc nevypadal, jelikož jsme zaspali u rohovém kopu v první minutě a dostali jsme branku. Kluci se ale rychle probrali a snažili, se útočit to mělo úspěch, náš navrátilec a rychlík Tomek v 11´ středem hřiště provedl tah na bránu a z šestnáctky vystřelil, brankář tuto ránu vyrazil ale dobíhající Giňovský konečně prolomil smůlu a s těžkého úhlu vyrovnal. Ve 30´to bylo jak přes kopírák, Tomek útěk a střela opět Giňovský dorážel a vedeme konečně 2:1. V druhé půli jsme v 69´vystřídali a na hřiště přišel Vašek, který se v 77´ odvděčil tím, že dostal pěkný míč do běhu a běžel sám na brankáře, kterého si položil na zem a pře loboval ho, rázem jsme vedli, 3:1. Do konce utkání to na obou stranách vřelo nějaké ty fauly a strkanice, které udělali jen zmatek a ne pohledný fotbal. Po nesoustředění se hráčů opět po rohovém kopu soupeře jsme v 85´dostali branku a rázem nám zatrnulo, naštěstí se nám to povedlo a zápas jsme dotáhli do vítězného konce, zlaté tři body kluci děkuji.

Trenér : Dalibor Mašlonka