Slavoj Rychvald- Fryčovice -0:2 ( 0:1 „P“)

Busek, Šugárek, Mikeš, Šmíd (Fekets 65´)

Cvaček ( Mirola 84´), Šponiar , Urbiš ©, Filipec

Giňovský, Tomek (Vašek 63´)

Střídání: Vašek, Fekets, Mirola,

Další mistrovské utkání jsme sehráli na hřišti v Rychvaldu u Karviné, toto mužstvo je v naší tabulce na posledním místě, ale nemohli jsme nic podceňovat, hlavně jsme potřebovali tři body. Před začátkem utkání, jsme řešili, která strana bude řídit utkání, jelikož nepřijel rozhodčí, tak jsme losovali a los padl na nás, tohoto nelehkého úkolu se ujal trenér Tomáš Sasin. Začátek, utkáni byl trošku nervózní, terén byl nerovný a kluci se nemohli dostat do herní pohody. Po dvou pokusech, dostat se do šestnáctky soupeře se Urbišovi svým průnikem podařilo vybojovat penaltu, kterou v 18´proměnil Šponiar a vedli jsme 0:1. V dalších minutách jsme si nevytvořili už žádnou převahu a poločas skončil. Druhá půle byla ještě hroznější než konec poločasu, jen jsme odkopávali míče, nesoustředili se na hru a neustále potyčky a fauly hru pořád kouskovaly a tato hra neměla s fotbalem nic společného, těžký úkol pro našeho rozhodčího. Ke konci utkání v 87´ jsme kopali přímý kop z levé strany, kdy Urbiš poslal prudký centr po zemi do malého vápna, míč prošel celým vápnem a tři naší kluci, kteří konečně v šestnáctce nespali a vběhli až k bráně, kde Mirola trefil míč a zvýšil jsme náš náskok na 0:2.

Trenér : Dalibor Mašlonka