Busek , Sobotík, Karol, Fekets,

Mikeš, Šponiar ( Šmíd 24´), Urbiš ©, Filipec( Giňovský 88´)

Tomek ( Masopust 46´), Válek ( Ligocki 63´)

Střídání: Ligocki, , Masopust, Šmíd, Giňovský,

Na opět velmi podmočeném hřišti, asi podzim už nebude lepší ve Skotnici, jsme sehráli těžké utkáni, které se pro nás vyvíjelo celkem slibně, když náš rychlík a jediný útočník co dává branky Tomek svou důrazností na stopera a brankáře tyto protlačil a vstřelil branku. Ale netěšili jsme se dlouho ve 24´po srážce se soupeřem musel vystřídat náš středopolař Šponiar hra se začala hroutit a naši stopeři beru, že byl těžký terén, ale začali dělat pořád stejné chyby a nezamysleli se nad nimi. Po těchto chybách nás náš bývalý spoluhráč Gold dvakrát potrestal ve 32´,37´ a poločas skončil 2:1. Druhý poločas jsme začali bez našeho střelce Tomka, který, se už ke konci poločasu trápil s naraženým kolenem, absence těchto dvou hráčů byla hodně znát. Už ve 48´ jsme dostali opět branku po chybě obrany. I když se někteří kluci snažili a byli náznak, že by, jsme s tímto výsledkem mohli něco udělat tak opět selhali naši zakončovatelé a snaha byla k ničemu. Soupeř nám dal v 85´opět branku v našem malém vápně kde bylo našich pět hráčů a nikdo nebyl schopný kopnout do míče tak prostě přiběhl pan Gold vstřelil nám třetí branku a prohráli jsme 4:1.

Trenér : Dalibor Mašlonka