Vratimov : Fryčovice

Vratimov: Fryčovice 3:2 (2:0)

Sestava: Urbiš © Šmíd, Busek ( Giňovský 80´), Sobotík ( Cvaček 66´), Šugárek , Tomek, Mikeš, Filipec, Gilar, Šponiar, Kubečka ( Karol 46´)

Střídání: Giňovský, Cvaček, Karol nezasáhli do utkání- Štefek, Václavík

Druhé mistrovské utkáni jsme hráli na hřišti Vratimova, hned od začátku nás soupeř tlačil a v 8´jsme mu umožnili kopat standardku, kterou proměnil, a rázem jsme prohrávali 1:0. Po této brance jsme začali kombinovat a vytvořili jsme si několik šanci, ale tyto jsme opět nedokázali proměnit. Ve 28´soupř udeřil po rohovém kopu, kdy naši obránci nepokryli hráče, ten hlavičkou přehodil špatně vyběhlého brankáře a prohrávali jsme 2:0. Ještě před koncem poločasu Tomek dostal od Urbiše, pěknou přihrávku a svým rychlým únikem se dostal až k šestnáctce a tvrdou střelou na zadní tyč prověřil brankáře soupeře, který perfektním zákrokem tuto střelu vyrazil na roh. Druhou půli, jsme začali aktivněji ale opět bez branek, Sobotík minul hlavou stoprocentní šanci, Urbiš střelou s šestnáctky trefil tyč. Opět se potvrdilo pořekadlo nedáš, dostaneš, soupeř unikl po pravé straně prostřelil našeho brankáře 3:0. V 66´ obránce soupeře svou chybou byl po druhé žluté kartě vyloučen a nám vzkvetla naděje na větší tlak soupeře. Náš kapitán mužstva Urbiš v 70´ po pěkné kombinaci se Šponiarem zakončil tuto akci, pěknou střelou s šestnáctky a rázem to bylo 3:1. Na soupeři byla vidět únava a naši kluci stále tlačili a těžili z toho, že nás bylo o jednoho více, posílili jsme útok o třetího útočníka a snažili se dávat míče za obranu soupeře, toto se nám dařilo a rychlými protiútoky jsme nenechali obranu soupeře odpočinout v 76´jsme dali branku, ale tu nám sudí neuznal kvůli ofsajdu ale 80´už byla branka uznána, když Tomek prostřelil celou obranu a snížil soupeřův náskok na 3:2. Tento výsledek se nám už nepodařilo upravit alespoň na remízu a opět jsme prohráli o branku.

trenér: Dalibor Mašlonka