Busek, Šugárek, Mikeš, Šmíd ( Mirola 65´)

Geryk, Šponiar , Urbiš ©, Filipec

Giňovský, Vašek (Štefek87´)

Střídání: Štefek,Mirola,

V sobotu jsme sehráli první mistrovské utkání na domácím hřišti s celkem Vendryně. Příjemné slunné aprílové počasí nám konečně přálo co vice si přát, no přece tři body. A k těmto třem bodům, jsme vykročili správnou nohou, po několika minutách jsme si vytvořili šance, ale opět se nedařilo zakončovat. Toto jsme prolomili ve 27´, kdy Urbiš nacentroval míč za obranu Giňovský vběhl do šestnáctky, převzal míč a překonal brankáře 1:0. Druhou půli jsme hráli s větrem po tlaku na soupeře, jsme se prosadili a v 56´ po nahrávce ze strany do šestnáctky se opět nejlépe orientoval Giňovský a zvýšil na 2:0. Kluci mě opravdu překvapili svou bojovností, ale později se začala projevovat únava po nedoléčených nemocech a hlavně zraněních po turnajích v tělocvičně. Soupeř se snažil naší únavy využít, ale dobře vedená obrana sto pérem Šugárkem hrála velmi dobře. Ale přece jen po jediné chybě v obraně, kdy soupeř kopal přímý kop se v 81´podařilo soupeři dát branku, kdy se hráči ve zdi po střele otočili a míč prolétl, zdí a rázem to bylo 2:1. Po této brance, jsme měli strach o výsledek, soupeř zařadil dvojku a jen odpískaný konec v 90´ nás uklidnil, jelikož jsme dokázali uhrát tři cenné body.

Trenér : Dalibor Mašlonka