Busek ,  Sobotík, Šugárek, Fekets ( Filipec 52´)

Šponiar , Karol ( Václavík 89´),  Urbiš ©, Mikeš ,

Tomek ( Válek 85´), Giňovský ( Vašek 72´)

Střídání:   Filipec, Vašek, Válek, Václavík

V sobotu jsme hráli na domácím hřišti s celkem Brušperk. První poločas se Brušperku dařilo nás přehrávat, ale naše obrana nedovolila, aby, jsme dostali branku. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se dá hrát s každým i s celkem na druhé nebo třetí příčce, záloha konečně pracovala, jak měla a rozdávala míče na naše dva útočníky Giňovského a Tomka, kteří dnes zahráli vynikající utkání, nejen, že nenechali obranu, aby se zapojila do hry, ale hlavně je zaměstnávala, svými vynikajícími protiútoky.  Z takového protiútoku, kdy se mezi obranou soupeře probíjel Tomek, musel soupeř zatáhnout za brzdu a faulovat. Kopali jsme standartku a asi 20m od brány se k míči postavil Urbiš a chytrou střelou po zemi kole soupeřovy zdi uklidil míč do brány a vedli jsme 1:0. Kluky tato branka nakopla a věřili si nenechali jsme soupeře vydechnout a ten dělal stále chyby, kolem 80´ udělal brankář soupeře chybu tím, že byl z výsledku nervózní a po odehráni míče, který už byl za naší půlkou srazil našeho útočníka Vaška loktem na zem a kopali jsme opět standartku. Tuto standartní situaci Urbiš rozehrál k volnému Vaškovi, který stál dva metry od zdi nikým nepokrytý, převzal si míč a trestal soupeře druhou brankou. Moc klukům děkuji, za perfektní druhou půli a doufám, že tak budou hrát stále.

Trenér : Dalibor Mašlonka