Busek , Sobotik, Mikeš, Šmíd,

Cvaček, Šugárek, Urbiš ©, Filipec,

Giňovský, Tomek ( Šponiar 67´)

Střídání: Šponiar

Utkáni v Albrechticích s Dvanácti kluky a dvěma z toho ještě zraněnými dopadlo dobře, odvezli jsme si bod ze soupeřova hřiště. První poločas byl vyrovnaný v 16´ kopal Urbiš přímý kop trefil břevno a dobíhající Šugárek dal hlavou branku. Po té se soupeř snažil tlačit a ve 25´se mu podařilo po sporném šlapáku na Urbiše v naší šestnáctce, využít zmatek a vstřelit vyrovnávající branku na 1:1. Aby toho nebylo málo Tak v 35´ soupeř zahrával rohový kop a náš obránce, po snaze odkopnout míč z vápna, tento vstřelil do své sítě. Na konci poločasu si převzal míč před šestnáctkou Urbiš a sólem mezi obránci umístil v 45´míč do soupeřovy brány a srovnal na 2:2. Druhá půle, byla náročnější, soupeř tlačil a napadal naše hráče, rozpoutával rozepře, ale my jsme to ustáli, náš brankář podával super výkony a hráči dělali vše abychom, zde neprohráli a toto se podařilo.

Trenér : Dalibor Mašlonka