Mikeš ,  Šugárek, Sobotík,  Filipec

Cvaček, Šponiar ,  Urbiš ©, Mirola ( Šmíd 30´)

Giňovský , Tomek

Střídání:   Vašek, Štefek, Busek, Šmíd, Fekets

Na Hukvaldech jsme v sobotu hráli s celkem Staré Město, tento celek je před námi o dvě místa a my stále potřebujeme bodovat. První poločas do 12´ jsme byli aktivnější a soupeře jsme nepustili k žádné šanci, ale pak ve 14´ z dvaceti metru, soupeř vystřílel na naší bránu, trefil Urbiše a odražený míč zapadl za gólmanova záda. Soupeř po vstřelené brance začal tlačit a ve 20´po rozehraném rohu na krátko s rohu šestnáctky krásnou střelou na zadní tyč zvýšil náskok na 2:0 a začalo nám téct do bot. Kluci se vzpamatovali a začali šlapat krátké přihrávky a rychlé přesuny soupeř musel jen faulovat. Po, rozehráni přímého kopu v 35´ Šponiarem, který prudký míč vystřelil na bránu, trefil soupeřova obránce, který tečoval míč do své brány a rázem, byla kontaktní branka 1:2. Druhý poločas, my jsme rozehrávali, Urbiš se Šponiarem si posouvali míč kolem lajny až k šestnáctce, pak Urbiš přihrál zpětnou přihrávku pod sebe na Tomka a ten srovnal ve 46´na 2:2. Druhý poločas jsme soupeře opět nepustili k šestnáctce a vytvářeli jsme si šance, po pěkné kolmici mezi obránce se Tomek protlačil do pokutového území a v 74´ zvýšil na 3:2. Soupeř, sice převzal aktivitu, ale nepodařilo se mu už s výsledkem nic udělat.

Trenér : Dalibor Mašlonka