Busek , Sobotik, Mikeš, Fekerts,

Giňovský, Tomek, Urbiš ©, Mirola,

Vašek ( Hajný 79´), Šmíd ( Štefek 82´)

Střídání: Štefek, Hajný

V sobotu, jsme hráli na Hukvaldském hřišti s celkem Vratimov, úmorné vedro, bylo, nesnesitelné. První minuty ukazovaly, že se bude, hrát velni těžce v 10´po nedůrazu Sobotíka v obraně soupeř trestal pěknou střelou z šestnáctky a vedl 0:1. My jsme se snažili celou půli tlačit na soupeře, ale nepodařilo se nám vyrovnat. Druhá půle byla ještě horší, jelikož jsme prohrávali, klukům se ztrácela síla a v tom vedru nešlo moc běhat natož kombinovat. Jelikož únava panovala i na soupeřově straně tak nám v 64´ svitla naděje, když se rozběhl s míčem Tomek, proběhl obranou do šestnáctky a zpětnou přihrávkou na střed šestnáctky našel Urbiše , který vyrovnal na 1:1. Do konce zápasu jsme měli navrch, ale nedařilo se, nám dotáhnou akce do konce. Abych, řekl pravdu, vůbec jsem kluků v tom vedru nezáviděl a z tolika zraněnými co máme na konci sezóny je bod dostačující.

Trenér : Dalibor Mašlonka