Busek ( Štafek 83´), Šugárek, Mikeš, Fekets ( Cvaček 75´)

Mirola, Šponiar , Urbiš ©, Filipec,

Tomek (Geryk 70´) Giňovský ( Šmíd 63´)

Střídání: Geryk, Cvaček, Šmíd, Štefek

Ve čtvrtek jsme hráli dohrávku na domácím hřišti s celkem Dolní Datyně. Tento celek je o tři body za námi, ale výsledek o víkendu, kdy vyhráli s druhým celkem tabulky Havířovem 10:1nás trošku postrašil. Respekt ze soupeře prvních deset minut byl znát, ale kluci se vzchopili a ukázali, že umíme hrát krásný fotbal a v 19´náš nejmladší střelec Giňovský se nejlépe zorientoval v šestnáctce zpracoval si míč a trestal 1:0. Dále jsme si vytvářeli šance a před koncem poločasu ve 42´byl pěknou přihrávkou vyslán Giňovský mezi dva obránce, tito ho v šestnáctce faulovali, k pokutovému kopu se postavil Šponiar a opět se nemýlil a zvýšil na 2:0. Druhá půle začala, nejlépe jak mohla po rozehrávce, dostal Mirola míč do strany, protlačil se až k soupeřově šestnáctce, kde zpětnou přihrávkou našel Šponiara, ten si zpracoval míč a pěknou střelou v 46´ zvýšil náskok na 3:0. Soupeř nevěděl celý zápas jak nás ohrozit a jen běhal bez míče. Po rohu v 55´, který centroval Filipec do šestnáctky, se pěkně uvolnil Šponiar a hlavičkou zakončil na 4:0. V 63´ dostal míč, za obranu Tomek, ten utekl obraně a opět branka na 5:0, aby to nebylo málo tak 85´ zvýšil výsledek Geryk, uvolnil se středem hřiště a dal poslední branku v tomto zápase a tento jsme vyhráli 6:0. Klukům moc děkuji, za krásnou hru a doufám, že tak budou hrát stále.

Trenér : Dalibor Mašlonka