Busek , Šugárek, Mikeš, Fekets

Mirola , Šponiar ( Vašek 46´), Urbiš ©, Filipec,

Giňovský, Šmíd

Střídání: Vašek

Na Hukvaldy, k nám přijel první celek tabulky Český Těšín. Hned na začátku utkáni jsme dali soupeři najevo, že body celku Českého Těšína nedáme zadarmo v 9´ z 25m vystřelil na soupeřovu bránu Urbiš brankář vyrazil míč a rychlý Šmíd využil vběhnutí do šestnáctky a vstřelil branku. Celou půli nás soupeř tlačil, obrana a hlavně perfektní výkon brankáře Gilara nám drželi nulu, nebylo to nic lehkého, jelikož celek Českého Těšína má ve svých, řadách nejlepšího střelce s 26 brankami a ten to dával klukům svým důrazem a rychlostí znát. Smůla přišla těsně před koncem poločasu, kdy šel Šponiar do souboje a podvrtl si kotník a do druhé půle již nenastoupil. Jelikož jsme na střídačce měli jen jednoho hráče díky nezodpovědnosti určitých hráčů, kteří nechali kluky proti prvnímu celku ve štychu, a my nemohli posílit více hru. Druhá půle se zdála byt kritická, jelikož jsme hned ve 48´dostali branku a soupeř nepolevoval a stále se snažil nás přehrávat, co se mu dařilo, jelikož v 60´ jsme dostali druhou branku, a prohrávali jsme rázem 1:2. Poté se hra trošku uklidnila, kluci nabrali druhý dech, využili únavy soupeře, který musel pořád tvořit hru a několika, dlouhými pasy na Šmída jsme se snažili dostat k brance soupeře. Z několika těchto šancí se v 78´Šmídovi, podařilo urvat a srovnat na 2:2 neuvěřitelné opravdu super. Už jsme si mysleli, že remíza bude vynikající, ale opravdu jediná chyba stopera a brankáře v 87´, kdy se oba nedomluvili, kdo odkopne míč na malém vápně, soupeř převzal v tomto zmatku míč a potrestal nás třetí brankou a rázem jsme přišli a cenný bod.

Trenér : Dalibor Mašlonka