Remíza béčka se Smilovicemi

V dalším kole Okresní soutěže mužů přivítala naše juniorka hosty ze Smilovic. Od začátku utkání si naše mužstvo připravilo spoustu slibných příležitostí, které bohužel zůstaly bez úspěšného zakončení a tak se obě dvě mužstva odebraly v poločase do šaten za stavu 0:0. Do druhého poločasu naše juniorka nastoupila velice úspěšně a po brankách Ivoše Vrtného a Davida Svačka vedla v 62 minutě 2:0. Bohužel opět místo klidného dohraní zápasu nastal totální výpadek koncentrace a svým lajdáctvím jsme umožnili soupeři během dvou minut vyrovnat. Poté se mužstvo opět vzpamatovalo a vypracovalo si ještě několik slibných příležitostí k vstřelení rozhodující branky. Vše vyvrcholilo v poslední minutě utkání, kdy se nám nepodařilo proměnit pokutový kop. Na závěr lze jen konstatovat, že jsme bohužel opět ztratili body s velice hratelným soupeřem.

Sestava : Dvorský D.