Debakl béčka ve Smilovicích

Fryčovice B - Smilovice 0:7(0:3)

Po počátečních problémech kdy se nemohli sejít hráči na sraz, se obvolávali i hráči, kteří delší dobu nehráli a v pouhých 11 lidech se mohlo odjet do Smilovic. Někteří hráči kteří by mohli hrát udali důvod,že se musí šetřit na A které hrálo v neděli v Odrách a dorostenci hráli zápas ve Frýdlantu.Musíme poděkovat těm kteří na B do Smilovic jeli,aby se neplatila zbytečná pokuta.Již v 8 minutě jsme prohrávali 1:0. Ve 13 minutě dostává naše nová posila Žídek Michal žlutou kartu.Pak se dostáváme pod tlak,ale držíme se do 35 minuty kdy domácí zvyšují na 2:0.Na konci poločasu dá se říct do šaten dostáváme třetí branku .Poločas končí 0:3.
Hned na začátku druhého poločasu dostáváme čtvrtou branku.V 53 minutě domácí celek zvyšuje na 5:0 pak se snažíme bránit a držíme se do 81 minuty kdy dostáváme již šestou branku.Na závěr upravují domácí na 7:0.Na závěr chci jen dodat,že by se někteří mohli víc hecnout a trénovat a chodit i na venkovní zápasy.

sestava-Šturc Aleš,Nevlud Lukáš.Randják Michal,Vašica Daniel,Holub Aleš,Židek Michal,Dvorský Daniel,Adamovský Martin,Sváček DavidDroždiak Radim,Nevlud Tomáš