Ani pošesté béčko body nezískalo

V neděli 18.9. se odehrálo další kolo okresní soutěže a tentokráte jsme zajížděli do Staříče.Do zápasu jsme vstoupili s odhodláním urvat nějaký ten bod.Psala se 7' a domácí otevírají skore,kdy po rohovém kopu se opírá do míče domácí hráč. 1:0 .O 2 minuty později ale vyrovnáváme,kdy po zatáhnutí míče hráčem Jankem a následné přihrávce umist'uje do branky hráč Ivánek.V 17' zvyšujeme skore na 1:2,kdy po rohovém kopu doráží do branky hráč Temel.Psala se 26' a po nedorozumění našeho obránce s brankářem domácí vyrovnávají na 2:2.Ve druhém poločase byly nějaké šance,ale domácí se ujímají vedení,kdy v 59' střelou ze 20 metrů střílí gol.3:2.Opět jsme zkoušeli domácí zatlačit,opět jsme měli hromadu šancí,ale opět jsme těsně prohráli.

Sestava : Heljenek - Nevlud L.,Bujnoch,Zahradník T.,Šmiřák - Hlavatý,Temel,Černík,Janek - Ivánek,Vrtný I.

Střídání : Galásek M. za Temela , Holub místo Šmiřáka , Vrtný J. za Černíka

ŽK. : Hlavatý,Galásek M.