Béčko veze bod za remízu v Tošanovicích

V sobotu 21.4. jsme odehráli další kolo okresní soutěže v Tošanovicích.Tam jsme přijeli jenom s jedenáctkou lidí,protože nedisciplinovanost a další faktory některých hráčů nedovolily přijít na tento zápas.Zápas začal naší nesehranosti.když ve 2' si nerozuměli náš stoper s brankářem a kopal se nepřímý kop,který hosté proměňují.Ve 20' vhazuje Holub dlouhý aut až do pokutového území a hráč Vrtný Jan usměrňuje hlavičkou do branky.1:1.Do konce poločasu byly nějaké šance,ale byly neproměněné.Ve druhém poločase jsme chtěli domácí zatlačit,ale byli to oni,kdo postupně tlačil.Šance na gol byly víc než jasné,ale domácí nemířili přesně.I na naší straně se klubaly šance na gol,ale opět chybělo to štěstíčko.Zápas skončil 1:1.

Sestava : Dvorský - Holub,Randják,Bujnoch,Čížek - Nevlud L.,Temel,Vrtný J.,Bonk - Vrtný I.,Guráš

Trenér : Miroslav Polášek
Vedoucí : Dagmara Nevludová