Fryčovice "B" : Dobrá "B"

Ostudná prohra na domácím hřišti

V neděli 30.09.2012 za krásného slunečného odpoledne nastoupilo ke svému devátému zápasu v Okresní soutěži Fryčovické Béčko na domácím hřišti proti týmu Dobrá „B“. Náš tým byl znovu bez svého hlavního trenéra Marcela Havlíka, u kterého se opravdu potvrdila zlá nemoc – moribundus, takže byl proto utkání ještě mimo, přejeme mu brzké uzdravení a věříme, že k dalšímu zápasu do Vendryně už s námi pojede. Složením základní sestavy a zaskakujícím hlavním koučem byl opět Kamil Pasírbek, který už tým vedl v minulém zápase a jeho asistentem byl Martin Temel, který si v minulém zápase znovu poranil stehenní sval a bude si muset od fotbalu na chvíli odpočinout, v průběhu příštího týdnu bude muset navštívit našeho klubového lékaře MUDr. Reného Boglevského a konzultovat s ním další postup léčby jeho zranění.

Oproti minulému zápasu v Pržně náš celek opět nastoupil v pozměněné sestavě – pro pracovní povinnosti chyběl – minulý zápas velmi dobře hrající Zdeněk Uhlíř, ze zdravotních důvodů Martin Temel a Jakub Lanča, z důvodu dvou sobotních odehraných zápasů Radek Zahradník a ještě chyběl i Honzíček Vrtný. Tyto v základní sestavě nahradili Dan Galásek, Petr Janek, Milan Kužel, Martin Svaček a nové posily Adam Rimel a Zdeněk Říha.

Prvních třicet minut tkání se odehrávalo mezi oběma šestnáctkami, kdy soupeř hrozí dvakrát nebezpečnými hlavičkami po rohových kopech, ale obě tyto střely končí těsně vedle tyče naší branky. Jinak je to hra bez výraznější šance na obou stranách. Ve 25 minutě obdržel žlutou kartu za faul, kdy na půlce soupeře takticky přerušil hru Dan Galásek. Ve 26 minutě z dálky krásně vystřelil Milan Kužel, bohužel pro nás jeho střela letěla těsně nad branku soupeře. Ve 33 minutě hosté zatáhli míč rychle po naší levé straně po nahrávce pod sebe na hranici šestnáctky byli dva úplně volní hráči Dobré, které jsme nestačili pohlídat a prudká střela jednoho z nich končí, i když si na ni náš brankář šáhne až v naši sítí – 0 : 1. Do konce poločasu se už nic podstatného neděje – ani jeden celek si už nevytváří další gólovou šanci. Ve 41 minutě dostává žlutou kartu za faul Michal Žídek.

Do druhého poločasu nastupuje náš tým s jednou změnou – místo Zdeňka Říhy nastupuje Pepa Navrátil. Bohužel opět se nám nepovedl začátek druhého poločasu – ve 48 minutě po našem faulu metr před šestnáctkou kope soupeř přímý kop – náš brankář tuho střelu neudrží, z našich hráčů na tuto situaci nikdo nereaguje a hostující útočník v pohodě doráží do naší odkryté branky – 0 : 2.  V 65 minutě dochází v našem celku k dalšímu střídání, kdy hřiště opouští ještě ne úplně zdravý Milan Kužel a nastupuje Lukáš Nevlud. V 71 minutě další střela hostujícího záložníka přes několik našich obránců i přes gólmana končí v sítí – 0 :3. V 73 minutě opouští hřiště Dan Galásek a je nahrazen Ondřejem Matulou. V 77 minutě další žlutá karta našeho týmu – Michal Hlavatý opět za faul.79 minutě dostáváme další branku – po rohu se míč odráží od Ivoška Vrtného přímo před soupeřova útočníka a ten v klidu skóruje – 0 : 4. Od 78 minuty hrajeme v 10 hráčích – zranění Martina Svačka.

Soupeř byl dnes lepší, přehrál nás, ale náš výkon mohl být o hodně lepší a mohli jsme zápas dohrát důstojnění a neschytat takový debakl.

Fryčovice „B“ – Dobrá „B“   0 : 4  (1 :1)

Střídaní:

45´ Navrátil Pepa ⓭ za Říha Zdeněk

65´ Nevlud Lukáš ⓮ za Kužel Milan

73´ Matula Ondřej ⓮ za Galásek Dan

Lavička - nestřídali:

Adamovský Martin ⓯

Volno od trenéra:

Droždiak Radim – zranění, Lanča Jakub – zranění, Nevlud Tomáš – opět lehké zranění, Pavlát Mirek – zranění, Temel Martin – zranění, Uhlíř Zdeněk – pracovní povinnosti

ŽK:

26´ Galásek Dan, 41´ Žídek Michal, 77´Hlavatý Michal

Hlavní trenér: Pasírbek Kamil

Asistenti trenéra: Temel Martin, Nevlud „Mechoš“ Tomáš

Vedoucí mužstva a Masérka: Nevludová Dagmar

Hlavní pořadatel, asistent trenéra a zajišťovatel všeho potřebného kolem zápasu: Nevlud Jiří