Nevlud.L 2 , Nevlud.T 10 , Tučný.M 9 , Čížek.J 4 ,
Klvaňa.L 3 , Galásek.M 5 , Žídek.A 11 , Svaček.D 6 ,
Ivánek.T 7 , Filar.P 8

střídačka: Čížek.K 12 , Šmiřák.R 13 , Strakoš.D 14 , Zahradník.R 15 , Dvorský.D 19

Hosté z Milíkova přijeli na půdu Fryčovic ještě neporaženi bez ztráty květinky. V první půlce hra byla otevřená a byl to remizový zápas. Hned na začátku druhé půle šel střídat v 46min. Nevlud.T za Čížka.K a Židek.A za Zahradníka.R. V druhé půli už byli lepší hosté z Milíkova, měli míč víc na kopačkách, a to se projevilo i nakonec na skóre. V 54min. dostal žlutou kartu Tučný.M. V 61.min a o minutu později v 62min. jsme dostali dvě branky. První byla z penalty po faulu Zahradníka.R a ta druhá vznikla tak, že soupeřův hráč šel sám na brankáře a chybělo málo a náš zkušený golman Hejlenek.J by to měl, však mu za ten gól taky pořádně naložil. V 72min. šel střídat Tučný.M za Šmiřáka.R a v zápase se už nic vážného nestalo. Rád bych pozval naše fanoušky na příští zápas, hraje se v Chlebovicích 3.9.2011 13:30hod a taky bych chtěl poděkovat holkám co mají u nás v hale soustředění, byli jste skvělé a atmosféra jaká tu byla dneska už tu dlouho nebude.