Béčko neuspělo doma s Oldřichovicemi.

O slunečné neděli jsme s B týmem odehráli poslední kolo podzimní části okresní soutěže a tentokráte přijeli hosté z Oldřichovic.Zápas to byl vyrovnaný s mnoha šancemi na naší straně.V první půli jsme hrozili my a to hlavně Nevlud T. když byl několikrát blízko golu.Psala se 42' ,kdy z ofsajdové pozice dává gol Černík,ale po rozmluvě rozhodčích nebyl uznán.Ve druhé půli jsme zkoušeli soupeře tlačit,ale skolila nás nařízená penalta ve 49',úplně nesmyslná,kterou hosté proměňují.V 60' hosté navyšují skore po průniku za obránce.Do konce zápasu jsme měli šance,ale ke vší smůle se nám nepodařilo vstřelit gol.Zápas skončil 0:2.

Sestava : Mirola - Nevlud L.,Bujnoch,Zahradník T.,Vrtný I. - Šugárek,Židek,Řehák,Hlavatý - Nevlud T.,Černík
Střídání : Šmiřák za Nevluda T. , Sváček D. místo Šugárka a Vašica za Zahradníka T.

ŽK : Řehák,Hlavatý,Černík,Vašica