Dvorský; Holub, Pasirbek, Rumel, Čížek; Nevlud L.,Temel, Žídek A.,Vašica; Černík, Nevlud T.

Střídání:
Žídek M. za Nevluda T.; Janek za Čížka
Snadné vítězství domácího celku
Již ve 4‘ minutě domácí tým skóruje a vede 1:0. Další branky domácího týmu padají postupně v 8.,12.,17. a 52. minutě. Stav utkání je tedy 5:0 a tak končí i poločas. Ve 21. Minutě ještě došlo ke střídání, kdy po nepřesvědčivém výkonu jde ze hřiště Nevlud T. a za něj nastupuje Žídek Michal ve skvělé formě. Druhý poločas přináší zlepšení a v 52.miutě snižuje náš tým na rozdíl 5:1, kdy se trefuje Černík. V 56.minutě dochází ke střídání Janka za nevýrazného Čížka.  V 71.minutě domácí zvyšují na 6:1, pak v 72. a 74.minutě dvěma góly po krásných akcích s Žídkem A. snižuje Rumel na 6:3. Konečnou podobu výsledku upravují domácí v 85.minutě na 7:3.

Trenér:Polášek M.