Řepiště "B" : Fryčovice "B"

Opět ztracené body, tentokrát v Řepištích
V sobotu 08.09.2012 zajížděl tým Béčka ke svému dalšímu zápasu v Okresní soutěži do Řepišť k souboji s jejich B týmem.
K utkání odjížděl v pouhých 12 lidech (že by začalo opakování letošního jara – kdy se jezdilo k venkovním zápasům v pouhých 11 lidech?). Z důvodů zranění nemohli do utkání zasáhnout – Droždiak Radim, Nevlud Tomáš, Temel Martin, Uhlíř Zdeněk – snad se alespoň někteří dají do kupy pro další zápas. Omluven byl pro tento zápas již dloudobě Pepa Navrátil. Kde byli a proč nepřišli – Ondřej Matula, Martin Svaček – to ví jen oni sami.  Na lavičce museli být proto připraveni hráči dorostu Filip Kublák a Radek Zahradník.
Náš celek měl od začátku utkání herní i územní převahu, kdy svého soupeře přehrával a opět si dokázal vytvořit několik slibných šancí – bohužel opět pro nás všechny zůstaly nevyužity – a to i ty nejvyloženější, kdy hráč postupuje sám na brankáře, ale místo kličky a akce jeden na jednoho, volí přihrávku na spoluhráče (který na něho volá), a který je přitom v 2 metrovém ofsajdu. Místo střel, náš tým kombinuje množstvím přihrávek a snaží se dovézt míč až do branky. Soupeř si za první poločas vytvoří jedinou větší šanci, kdy na naší pravé straně zálohy místo jistoty odkopu do autu, to zkoušíme fotbalově, domácí hráč nás o míč obere a ranou z hranice šestnáctky, kdy míč před našim gólmanem ještě skočí - se dostává ve 25 minutě do vedení – 1 : 0. Od této chvíli se opět projevují naše slabé stránky – kritizování spoluhráčů, nechtění zabojování za druhého a hlavně neustálé vyčítání si chyb, kecání a komentování všeho co se na hřišti stane – z čehož plyne ve 36 minutě žlutá karta pro Ivoše Vrtného za kecy. Další šance se již do konce poločasu nerodí a proto poločas končí výsledkem -  1 : 0.
V poločasové přestávce zvyšuje kvůli naší nedisciplinovanosti hlas hlavní trenér Marcel Havlík a pak si nás to nechá vyříkat mezi sebou samými.
Do druhého poločasu nastupujeme s čistými hlavami o odhodláním s výsledkem něco udělat. Soupeře dál tlačíme, ale nedokážeme se gólově prosadit. Až v 63 minutě je po našem rohovém kopu na hranici šestnáctky faulován Martin Adamovský a z následného přímého kopu Milan Kužel technickou střelou obstřeluje zeď a dává gól – 1 : 1. Bohužel další gól se nám již nepodaří přidat i když máme další střely ze střední vzdálenosti, kopeme přímé kopy a máme i další brankové příležitosti v pokutovém území. Domácí celek si za druhý poločas nevytvoří žádnou větší příležitost a jejich ojedinělé akce bez problému likviduje naše obrana nebo brankář.
Soupeř byl hratelný, zisk pouze jednoho bodu je pro nás ztráta, ale celkový výsledek jsme si pokazili opět sami.

Řepiště „B“ – Fryčovice „B“  1 : 1  (1 : 0 )

Střídaní:

45´ Zahradník Radek ⓮ za Galáska Michala

87´ Pavlát Mirek ⓭ za Adamovského Martina

Lavička - nestřídali:

Pasírbek Kamil ⓰, Kublák Filip ⓳

Volno od trenéra:
Droždiak Radim – zranění, Navrátil Josef, Nevlud Tomáš – zranění, Temel Martin – zranění, Uhlíř Zdeněk – zranění

ŽK:

10´ Adamovský Martin, 36´ Vrtný Ivo, 87´Hlavatý Michal

Trenér: Havlík Marcel
Asistenti trenéra: Pasírbek Kamil, Nevlud Jiří
Vedoucí mužstva: Nevludová Daša
Masér: Nevlud „Mechoš“ Tomáš