Tomek , Šponiar , Urbiš©, Filipec,

Masopust, Hajný

Střídání: Štefek, Vašek, Šimečka

Branky: Tomek 4´, Urbiš 23´

Sobotní zápas ve Vendryni začal velmi dobře hned ve 4´ Tomek po rychlé akci vstřelil branku a vypadalo to, že dnešní zápas bude lehká záležitost. Po několika vyložených, šancí, kdy jsme mohli vést 3:0, byla pro Hajného soupeřova brána zakletá. Po těchto šancích jsme si zařídili přímý kop, který zahrával ve 23´ Filipce ten poslal míč přízemní střelou do malého vápna, zde se nejlépe zorientoval Urbiš a ten doklepl míč za brankařova záda 2:0. Toto bylo z naší strany vše, najednou se stalo, že se zápas úplně otočil a soupeř, začal více běhat, naše záloha se přestala vracet a ve 29´nás soupeř trestal brankou na 1:2. Světlá chvíle nastala, když se podařilo ve 40´ po průniku Hajného mezi dva stopery v šestnáctce, vybojovat penaltu, ale Urbiš tuto penaltu neproměnil. Do druhé půle soupeř vběhl jak vítr a hned ve 48´ po zaváhání opět zálohy na půli hřiště se soupeřův hráč dostal až před našeho brankáře a srovnal na 2:2. Ve druhé půli jsme si prakticky nevytvořili žádnou šanci, soupeř přehrával naše hráče a my jsme se nakonec báli o výsledek. Jen jedna vyložená šance na konci zápasu, kdy jsme kopali rohový kop, kdy se odpoutal Šponiar od obránce a krásnou hlavičkou k tyči chtěl překonat brankáře, ale ten toto už nedovolil. Konec první půle a celá druhá byla z naší strany hrozná a jen mě mrzí, že ztrácíme body po ledabylém přístupu některých hráčů.

Trenér : Dalibor Mašlonka