Giňovský , Šponiar, Šugarek, Tomek

Hajný, Vašek ( Štefek 63´- Žabenský 89´)

Střídání: Žabenský, Štefek,

Branky:  1x Šponiar 26´, 1x Hajný 29´

Na Hukvaldech jsme hráli s celkem FK Bohumín, tento tým se drží na čele naši tabulky. Zápas se odehrál na celkem špatném terénu, ale nebylo to ještě, tak hrozné, aby se na tomto nedalo hrát. Soupeř se ještě, nestačil seznámit s hřištěm a už jsme v 3´ nastřelili břevno. Míč, který se odrazil k našemu hráči, se nepodařilo dorazit do soupeřovy branky. Naším klukům se stále dařilo tlačit na soupeře po stranách hřiště, kde se nám dařilo pronikat za obránce a vybojovávat standartky. Po dvou pěkně kopnutých rozích, kdy míč proletěl malým vápnem, se nepodařilo přesně zakončit. Do této chvíle se soupeř nedostal na dostřel naší brány a my jsme stále vyvíjeli tlak. Ve 23´  brankáři soupeře vypadl míč z ruky a důrazný Hajný tuto chybu využil, převzal si míč a brankáři nezbývalo nic jiného, než jej faulovat. Následoval pokutový kop, který Šponir proměnil. Následně ve 29´Šponiar poslal míč za obranu, kde si zběhl Hajný a zvýšil náš náskok na 2:0. Po této brance jsme polevili a soupeř začal více kombinovat a hlavně dohrávat míče až do konce. Asi minutu před koncem prvního poločasu se na polovině srazili naši dva hráči, kteří zůstali ležet na zemi, rozhodčí nereagoval, míče se zmocnil soupeř a chybu potrestal. Poločas skončil 2:1.

Druhá půle už nebyla z naší strany tak aktivní, soupeř tlačil a hlavně se pořád hádal s rozhodčím. Deset minut před koncem Filipec poslal míč za obranu, zde si seběhl Giňovský z šestnáctky a hlavou zakončil míč do soupeřovy brány. Branka ale uznána nebyla pro dodatečně odmávaný a odpískaný ofsajd. Naštěstí se již nic vážného nestalo a my jsme opět, vyhráli na domácím hřišti.

Trenér : Dalibor Mašlonka