Dorostenci otočili utkání s Českým Těšínem a zvítězili

Čulák, Mlčoch, Šugárek, Fekets

Huvar , Šponiar , , Filipec, Urbiš©,

Giňovský, Hajný

Střídání: Štefek, Vašek, Žabeňský, Masopust

Dnešní odložený zápas na domácím hřišti s celkem Český Těšín, byl velmi těžký už v 10´ jsme prohrávali, jedna nula po hrubce brankáře, který nechytil centrovaný míč ze strany a dlaněmi jej vyrazil k soupeři a ten trestal. Celý poločas soupeř tlačil na naši bránu, ale nepodařilo se mu již skórovat, my jsme se jen hádali na hřišti mezi sebou a nevěnovali se hře. Druhá půle už byla o mnoho lepší, nastoupil Masopust a hned v 49´využil od Urbiše pasu a utekl obránci, položil brankáře a zakončil střelou do brány 1:1. Po té se s nebe spustil silný déšť, který trval asi 20´a žádná strana si nevytvořila gólové příležitosti. Po dešti se opět začalo více hrát a po zmatku v soupeřově šestnáctce se nejlépe orientoval Giňovský a v 76´ vstřelil druhou branku zápasu. Dále se soupeř snažil tlačit, ale brankář Papaj se už nenechal překonat a udržel v druhé půli čisté konto. Jen bych chtěl vytknout klukům, kterých se to týká, fotbal je společenská hra, mužstvo se musí podporovat a hecovat k dobrým výsledkům a hlavně pomoct mladším co přešli s žáků do dorostu a ne, že se nechávají zbytečně vyvést z míry, hádají se fauluji a nevěnují se hře, doufám, že se to zlepší.

Trenér : Dalibor Mašlonka