Huvar ( Hajný 77´) , Šponiar, Urbiš ©, Filipec

Giňovský ( Štefek 89´), Tomek

Střídání: Žabenský, Štefek, Hajný

Branky: 1x Filipec 47´, 1x Tomek 82´

Hned na úvod musím pochválit naše kluky, že odehráli s mužstvem Frýdlant nejlepší zápas jarní sezóny, kvalitní hrou, přístupem a odhodláním. První půle byla odehrána v rychlém tempu na obou stranách. Žádné mužstvo, nedělalo chyby a oba golmani podrželi svým vynikajícím výkonem své mužstvo, když potřebovalo. Škoda jen, že v 38´se soupeř prosadil a vstřelil, nám branku po malém zaváháni v obraně. Nám se podařilo do konce poločasu si vytvořit gólovou příležitost, ale nesrovnali jsme. Do druhé půle jsme nastoupili ještě s větší chutí srovnat zápas a taky se nám to podařilo opět centrovaný míč ze strany a Filipec ve 47´srovnal na 1:1. Hra se opět vyrovnala a šance na obou stranách pokračovaly, oba dva golmani se opět vytáhli a podrželi své mužstvo svými zákroky, jak v prvním poločase. V 82´ se rozhodlo o zápase, když soupeř kopal rohový kop a odražený míč se dostal k Urbišovi, který vyčkával před šestnáctkou, tento si zpracoval míč a rychlým přesunem za půli soupeře, zde přihrál do běhu nabíhajícímu Tomkovi a ten po druhé překonal soupeřova brankáře a rázem to bylo 1:2. Do konce poločasu jsme si opět vytvořili šanci, ale Urbiš už, nedokázal, do odkryté brány zvýšit náš náskok. Opravdu musím pochválit ještě jednou kluky za podaný výkon a udělali chybu ti, kteří s námi nejeli fandit.

Trenér : Dalibor Mašlonka