Další vítězství dorostenců na půdě Albrechtic

Huvar , Šponiar , Urbiš©, Filipec,

Giňovský, Hajný

Střídání:  bez

Branky: Hajný 35´, Huvar 40´, Šponiar 68´.

V neděli jsme vyrazili na zápas do Albrechtic, zde jsou zápasy vždy těžké a vyhrocené. Jelikož máme opět velkou marodku v mužstvu a vypomoct nám nemohli kluci z žákovského mužstva, tak jsme vyrazili v jedenácti, ale s velkou podporou fanoušků z řad rodičů, za což jim moc děkuji. První půli jsme začali hrát proti větru. Soupeř svými dlouhými nákopy za obranu, se snažil svou rychlostí prosadit proti dnes spící stoperské dvojici, což se jim v 11´povedlo po chybách v obraně, kdy se soupeřův hráč dostal až k naší bráně a rozvlnil naší síť.  Toto byla chvilka, kdy jsme neměli míč pod kontrolou, jinak záložní řada předvedla pěkný výkon v kombinacích a hlavně v bojovnosti, kdy umožnili naším útočníkům se prosazovat, ale ne proměňovat šance. Po jedné takové akci kdy Urbiš, vystřelil na bránu obránce špatně odhlavičkova míč a průbojný Hajný toho využil a zakončil a ve 35´ je srovnáno na 1:1. Tlak z naší strany nepolevoval a po průniku po levé straně Filipce, který nacentroval míč do šestnáctky, kde našel Huvara a ten ve 40´ hlavou zvýšil na 1:2. Druhá půle byla stále v naší režii, jen škoda, že se nedařilo proměňovat vyložené šance. Soupeř párkrát zahrozil svými nebezpečnými rohy a standartkami, ale tyto se nám podařilo zlikvidovat. Ještě v 68´ se podařilo dát branku, kdy soupeř odkopoval míč se své šestnáctky přímo na Šponiara, ten si míč ukázkově zpracoval, potáhl si nikým neatakován míč a s 25metrů krásnou střelou k tyči zvýšil náš náskok na konečných 1:3. Naštěstí jsme dnes ustáli opět agresivitu soupeře a snažili se hrát pohledný fotbal.

Trenér : Dalibor Mašlonka