Huvar, Tomek, Urbiš ©, Filipec

Giňovský, Štefek( Žabeňský 65´)

Střídání: Žabeňský,

Branky:  2x Urbiš, 2x Filipec, 1x Štafek, 1x Žabeňský

V sobotu jsme, potvrdili neporazitelnost na domácím hřišti a stále se držíme na předních místech tabulky, hlavně díky těm co jsou zodpovědní a ví, že je třeba hrát za domovský oddíl, že je třeba, někdy zatnout zuby a být opravdu zodpovědný. Jinak k zápasu i když máme ještě marodku, ale už nás doplnil alespoň jeden hráč a už se dalo hrát v 6´ Urbiš potáhl míč na levou stranu, kde na sebe natáhl obranu a zpětnou přihrávkou do malého vápna, kde našel Štefka, který z přehledem, dal branku. Další tlak na soupeře a nevypuštěný souboj Štefka, který vybojoval míč, přihrávkou našel Filipce v šestnáctce a ten v 13´zvýšil na 2:0. Další nevypuštěný souboj od Urbiště v blízkosti půlky hřiště a po uvolnění střela z 30 m, kterou po odskoku míče na mokrém hřišti, nechytil soupeřův brankář a ve 23´vedeme nad soupeřem 3:0, do konce poločasu se už na výsledku nic nezměnilo. Druhá půle opět perfektní už v 55´ jak jinak ze strany míč na hráče v šestnáctce a Filipec zakončuje na 4:0 po té jsme trošku ubrali a nedostávali jsme se do žádných šancí proto, že se začalo vymýšlet a každý si chtěl dát branku, stával se z toho jen chaoz a díry v naší obraně, které jsme, ale dokázali ubránit. V závěru zápasu v 80´ stál Žabeňský osamocený v šestnáctce převzal si míč a vstřelil branku na 5:0 a aby to nebylo málo v 86´Čulák našel Urbiše a ten zvýšil na konečných 6:0, krásný výsledek, jen škoda, že se nechodí na dorosty dívat více fanoušku Fryčovického fotbalu.

Trenér : Dalibor Mašlonka