Huvar , ©Urbiš, Giňovský, Tomek

Václavík, Štefek

Střídání: Žabenský

Branky: 2x- Urbiš 10´, 58´

V sobotu jsme jeli na hřiště do Bohumína zabojovat o udržení se na třetím místě. Bohumín je aktuálně na prvním pozici, ale nám se na podzim podařilo na domácím hřišti tento celek porazit. Ale jak je naším jarním zvykem, jeli jsme opět jen z dvanácti hráči a z toho byli dva zranění. Začali jsme dobře. První rohový kop a v 10´ Urbiš zakončoval hlavou a vedli jsme 0:1. Po střelené brance se hra ze strany soupeře zrychlila a do poločasu si vytvořili tři tutovky v naší šestnáctce, ale ustáli jsme to. Začátek druhé půle byl v réžiji soupeře a po rohu ve 46´ kdy míč spadl doprostřed brány, kdy brankář nebyl schopný míč vzít nebo pořádně vyrazit bylo srovnáno. Ani jsme se nevzpamatovali a soupeř opět kopal roh a po stejném zásahu jsme ve 48´prohrávali 2:1. Kluci se trápili, ale nevzdávali to Urbiš si v 58´zatáhl míč na levou stranu k soupeřově šestnáctce a z úhlu vystřelil na bránu, míč lehce tečoval obránce a my jsme srovnali na 2:2 super. Trošku jsme se spokojili s remízou a přestali hrát, což využil soupeř a neustálé tlačil na naší obranu, toto opět způsobilo to, že náš stoper fauloval v pokutovém území a kopala se penalta, kterou soupeř proměnil, a my jsme prohráli 3:2.

Trenér : Dalibor Mašlonka