Huvar , Urbiš ©,Filipec, Giňovský

Václavík, Řehák

Střídání: Gilar, Štefek

Branky: 1:0 Filipec- 10´, 2:2 Filipec 62´, 2:3 Urbiš 78´

Po nepovedených dvou utkání, které jsme prohráli i díky nedisciplinovanosti některých hráčů jsme jeli na hřiště Petrovic u Karviné. Zde jsme už chtěli konečně vyhrát, ať se udržíme na třetím místě tabulky a hlavně se psychicky zvedneme a budeme pokračovat v podzimních úspěších. Začali jsme hned aktivně a v 10´ krásnou střelou s 25m Filipec rozjásal naše mužstvo a vedli jsme 1:0. Hra, byla z obou dvou stran aktivní stále se bojovalo a hrálo se nahoru a dolů, soupeř si v první půli vytvořil po našich chybách dvě příležitosti ve 20´a 35´, které potrestal, brankami a šli jsme do kabin s výsledkem 2:1. Druhá půle, byla opět aktivní z obou dvou stran ale našim klukům se více, dařilo ohrožovat soupeřovu bránu, soupeř po tomto tlaku jen fauloval a dál nám šance se prosadit s přímých kopů. K jednomu z těchto přímých kopů se postavil v 62´Filipec a umístěnou střelou vyrovnal. V druhém případě se k přímému kopu postavil v 78´Urbiš a také krásnou střelou rozvlnil síť soupeřovy brány. Ke konci se nám podařilo dostat se k zakončení, ale už se nepodařilo překonat brankáře a my jsme byli moc spokojeni s výhrou 2:3.

Trenér : Dalibor Mašlonka