Čulák (Cvaček 31´), Filipec, Mlčoch ( Štefek 46´), Fekets

Tomek( Hajný 70´) , Šponiar , Urbiš©, Huvar

Giňovský ( Žabeňský 85´), Šugárek

Střídání: Štefek, Hajný, Žabeňský, Cvaček

Zápas v Havířově nesplňoval předváděnou hru v minulých zápasech i když se hrálo proti dost silnému mužstvu, který byl podporován kluky z „A“ týmu, bylo vidět, že jsou někteří naši, kluci unaveni, asi nám nesvědčí hrát v neděli. V První půli jsme se drželi až do 25´, kdy jsme dostali první branku a aby to nebylo málo tak hned 33´ jsme obdrželi druhou. Do poločasu se ve 40´ rozběhl Urbiš mezi soupeřovými obránci a poslal míč do malého vápna, kde se nejlépe orientoval Cvaček a vstřelil branku, poločas skončil 2:1. V druhé půli nás soupeř opět přehrával a my nestíhali rychlé nástupy v 33´ Šugárek v šestnáctce fauloval, soupeře ten kopal pokutový kop, který proměnil. Hra se trošku změnila, kluci zabrali a v 72´po rohovém kopu Giňovský stáhl výsledek na 3:2. Moc dlouho jsme se neradovali, jelikož jsme zapomněli na zadní vrátka a soupeř trestal jak v 75´ tak pak 86´ na konečných 5:2.

Trenér : Dalibor Mašlonka