Tomek , ©Urbiš, Giňovský, Filipec

Karol ( Papaj 65´) Václavík ( Štefek 86´)

Střídání: Papaj, Štefek

Branky: Mlčoch 9´, Tomek 20´, ´Václavík 46´

Zápas s Albrechticemi na Hukvaldském hřišti nezačal moc dobře, hned v šesté minutě jsme dostali po neshodě obrany branku. Ale naštěstí jsme se z toho hned otřepali a v 9´ jsme kopali roh a po snaze obránců odkopnout míč od brány, který letěl jen na šestnáctku, kde čekal Mlčoch, který se z voleje opřel do míče a krásnou brankou vyrovnal. Další minuty jsme drželi míč na kopačkách a ve 20´se podařilo Tomkovi v malém čtverci zakončit a zvýšit na 2:1. Druhou půli jsme začali aktivněji když Urbiš poslal míč uličkou na Václavíka, který si tento míč postrčil před obráncem a svou rychlostí se dostal do soupeřovy šestnáctky, kde překonal brankáře a zvýšil náš náskok na konečných 3:1. Další minuty se nám stále dařilo tlačit soupeře, ale nedařilo se už skórovat. Musím pochválit hráče Václavíka, který dnes odehrál zápas na sto procent a potvrdil brankou i svůj výkon, kdyby tak hráli všichni hráči.

Trenér : Dalibor Mašlonka