Huvar , Urbiš ©,Filipec, Mlčoch

Václavík, Štefek (Papaj 60´)

Střídání: Papaj

Branky: 0:1- Urbiš 64´

Tento zápas z předposledním, mužstvem v tabulce byl opět hrozný, kluci se přizpůsobili hře soupeře nepřesnými přihrávkami, žádným pohyb prostě hrůza. V prvním poločase jsme si vypracovali tři tutovky, po rohových kopech kdy míč propadl do malého vápna, ale my jsme trefovali jen brankáře. Začátek druhého poločasu byl podobný, ale po patnácti minutách jsme začali tlačit na pilu a soupeř nestihal, začal faulovat, ale nám se nedařilo využívat tyto standartní situace až do 64´, když si míč postavil Urbiš a pěkně obstřelil zeď na vzdálenou, tyč a konečně jsme dali branku. Výsledek 0:1 nad mužstvem, který je na konci tabulky není nic moc škoda, snad příště. Jinak zvu příznivce na příští zápas, kdy hrajeme s celkem z Frýdlantu.

Trenér : Dalibor Mašlonka