Tomek ( Gilar 74´) , ©Urbiš, Giňovský , Filipec

Karol ( Huvar 60´), Václavík ( Štefek 65´)

Střídání: Masopust, Štefek, Mirola, Gilar (g)

Branky: 2x Tomek- 4´, 48´, 1x Filipec- 70´

Poslední zápas venku v Sedlištích byl moc vydařený, vlítli jsme na soupeře a hned ve 4´ Tomek, vstřelil branku, pěkný začátek. Po této brance se nám podařilo soupeře zatlačit na jeho půli, vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, které se nám nepodařilo neproměnit. Asi po 25´ jsme se přizpůsobili hře soupeře a ten začal vystrkovat růžky, ale naštěstí se mu nepodařilo dát branku. Do druhé půle jsme opět vlétli jak uragáni. Tomek ve 48´ dostal přihrávku do šestnáctky a pěknou střelou k tyči zvýšil náskok na 0:2. Od této doby jsme soupeře prakticky nepustili k žádné vážné situaci. V tomto zápase musím pochválit naše obránce, kteří se snažili pomáhat směrem dopředu, doplňovat útok a zapojovat se do kombinací. Po takovém to tlaku se v 70´podařilo Filipcovi po odraženém míči od soupeřova obránce míč umístit do brány a vedli jsme 0:3. Do konce zápasu se nám již nepodařilo vstřelit branku, ale výsledek 0:3 byl dostačující.

Jinak Vás všechny zveme na poslední zápas sezóny, který hrajeme doma od 14:45 hod. se Starým Městem. PŘIJDĚTE POVZBUDIT NAŠE KLUKY.

Trenér : Dalibor Mašlonka