Čulák ,Štefek, Šugarek, Filipec

Huvar , Urbiš ©, Giňovský, Václavík

Grygerek

Branky: 2x Urbiš  12´, 61´(p

První mistrovské utkáni, nebylo z počátku moc radostné, jelikož rodiče vzali kluky na prodloužený víkend pryč a my jsme jeli, do Českého Těšína jen v deseti. Kluci, kteří jeli, na toto utkáni, byli sice znechuceni s přístupu některých spoluhráčů, ale postavili se tomuto těžkému úkolu moc dobře a makali tak, že se Urbišovi ve 12´podařil krásný průnik od půlky hřiště až do malého čtverce a vstřelil branku, neuvěřitelné. Celý poločas nás soupeř chtěl unavit přenášením hry z pravé strany na levou, ale klukům se dařilo dobře dostupovat k hráčům a nenechali soupeře vystřelit na bránu, když se jim to asi třikrát povedlo v bráně nás podržel brankář Papaj. Nejvíc mě mrzí poslední sekundy poločasu, když stoper zařval, že mají kluci vyběhnout k půlce, aby byl soupeř v ofsajdu, ale sám tam zůstal, soupeř toho hned využil, poslal míč za obranu a nikým neatakovány útočník vyrovnal na 1:1. Kluci načerpali do druhé půle energii a opět jsme překvapili soupeře, když si přebral Urbiš před šestnáctkou míč vběhl do ní a soupeř ho fauloval, kopala se penalta, ke které se postavil Urbiš a rázem jsme v 61´vyhrávali 2:1. Povzbuzení brankou se kluci stále snažili, ale únava už byla znát a nedařilo se už tak přistupovat k hráčům, soupeř se stále čím dál tím víc snažil pronikat do naší šestnáctky, po jednom takovém průniku později přistoupil obránce k hráči a fauloval ho. Soupeř nám vstřelil v 76´s penalty druhou vyrovnávací branku a klukům ztěžkly nohy, ale i přesto se několikrát podařilo dostat k soupeřově šestnáctce i se podařilo vystřelit, ale nepodařilo se překonat brankáře. V 82´ kopal soupeř rohový kop, zde se prosadil soupeřův útočník, který vyskočil nad naše obránce a zakončil hlavou, soupeř byl rázem na koni. Závěr byl už o vyčerpanosti a malé síle, kdy se v 87´nepodařilo obránci řádně odkopnout míč a naservíroval míč soupeři do otevřené obrany a ten navýšil svůj náskok o dvě branky a rázem jsme prohrávali 4:2. Musím poděkovat klukům, kteří se zúčastnili tohoto utkání a snažili se v deseti udělat pěkný výsledek a ukázali těm, co se pořád jen na něco vymlouvají a nejsou schopni přijít na mistrovské utkáni, že opravdu chtějí hrát fotbal a že když něco chtějí tak se to snaží dělat pořádně.

Trenér : Dalibor Mašlonka