Dorostenci poslední podzimní utkání nezvládli

Čulák ( Žabenský 63´) ,Štefek, Mlčoch, Giňovský

Huvar , Šponiar, Filipec ©, Tomek

Hajný, Cvaček ( Šimečka 46´)

Střídání: Žabenský, Šimečka

Nevím proč, ale poslední zápasy na podzim jsme vždycky prohráli a to dvakrát ostudně s posledním celkem v tabulce. Tak jak jsem kluky chválil v zápase doma s Brušperkem, tak dnes musím být zklamaný s výkonem s posledním celkem tabulky Skotnici. Myslel jsem si, že naši kluci umí podat dobrý výkon i bez klíčových hráčů, ale absence tahounu mužstva Urbiše, Šugárka a Fekertse byla hodně znát. Skotnice do nás bušila na svém malém hřišti už od prvních minut a náš brankář se pěkně potil a snažil se tyto útoky likvidovat. Toto se nám dařilo jen do 24´, kdy soupeř kopal rohový kop, který proletěl nad hlavami hráčů až na zadní tyč, kde stál nikým neobsazený soupeřův hráč a ten trestal. Ještě jsme se nevzpamatovali z branky a ve 31´ brankář Papaj, lovil po druhé míč s brány. Do druhé půle jsme nastupovali s tím, abychom se pokusili obrátit výsledek, ale opět minela v obraně, kdy jsme míč nahráli přímo do běhu útočníkovi a ten nás opět i když nadvakrát trestal a už jsme prohrávali 3:0. Za celé utkáni, jsme ohrozili asi dvakrát bránu jinak, jsme čelili velkému tlaku soupeře, který chtěl velmi moc vyhrát nad soupeřem z horních míst tabulky. Takže hodíme dnešní výkon za hlavu a už se těšíme na jarní sezónu

Trenér : Dalibor Mašlonka