Giňovský, Šponiar, Urbiš ©, Tomek,

Hajný, Masopust ( Vašek 28´)

Střídání: Štefek, Vašek

Branky: 33´- Šponiar, 69´- Tomek

První poločas na Hukváldském hřišti byl v řežiji našich hráčů, kdy jsme si vytvářeli šanci za šanci, ale nedařilo se tyto vyložené šance proměňovat. V 33´jsme kopali rohový kop, pěkný náběh Šponiara, který se dostal nad obránce a hlavičkou vstřelil branku. Do poločasu jsme měli stále tlak, ale smolný den neproměněných šancí Giňovského pokračoval. Druhá půle už nebyla taková přesvědčivá z naší strany i když jsme ještě stále tvořili hru, začali jsme však, dělat stále větší chyby a soupeř se začal tlačit do častějších protiútoku. Začala se projevovat únava po čtvrtečním těžkém zápase, ale v 69´ ožil Tomek, který se rozběhl od půlky hřiště, navedl si míč před šestnáctku a krásnou střelou zvýšil na 2:0. Toto, bylo z naší strany už vše do konce zápasu nás soupeř, zatlačil na naši půli a v 79´se mu podařilo po hrubce našeho obránce utéct obraně a snížit náš náskok na 2:1, my se rázem začali bát o výsledek. Naštěstí se klukům podařilo, zdárně dotáhnou zápas do vítězného konce.

Trenér : Dalibor Mašlonka