Áčko neuspělo v Jeseníku n.O.

Debakl v Jeseníku.
Jeseník nad Odrou – Fryčovice  5 : 1
Další zápas odehráli naši muži na hřišti Jeseníku n.O. Tento zápas však po všech herních stránkách nezvládli a prohráli rozdílem třídy. V zápase jim chyběla bojovnost, chuť do hry i herní vyspělost. Od první minuty domácí hráči hýřili důrazem a rychlosti a naši kluci tahali za kratší konec. Už v 16´minutě přišla chyba našeho pravého obránce, který nešikovně nahrál malou domů našemu brankáři, který musel faulovat a kopala se penalta – 1:0.  Ve 33´minutě to již bylo 2:0, kdy opět naše nedůrazná obrana nestačila na hráče domácích. Tímto výsledkem končí i poločas. Druhý poločas je snad ještě horší a v 55´,60´a 75 ´minutě střílí hráči domácích další góly. Naši kluci snižují v 63´minutě sice na 4:1 brankou Tomáše Quitta, ale je to jen „labutí píseň“ na jejich výkon a zápas končí naší potupnou porážkou !!