Petřvald n.M. : Fryčovice "A" 2:2

Příprava na novou sezónu 2011/2012 bez porážky !

Ani ve čtvrtém, a zároveň posledním, přípravném zápase na novou sezónu nenašel náš celek přemožitele. Za soupeře nám byl nováček I.A třídy, celek Petřvaldu na Moravě.

Od první minuty potvrzoval náš celek zlepšenou kvalitu herního projevu a byl lepším týmem, což potvrdil již v 6.min gólem, kdy po přímém kopu D.Galáska a dorážce T.Černíka do prázdné branky vedl 1:0. I po této brance naši fotbalisté hráli vyrovnanou partii se soupeřem z vyšší soutěže, který měl i nějaké šance, především pak ve 20.min., kdy útočník domácích byl úplně sám před brankou, ale fantastickým zákrokem tuto šanci zlikvidoval náš brankář M.Zapletal. Ke konci prvního poločasu začali naši fotbalisté chybovat a ubírat na tempu, což se jim vymstilo vyrovnávací brankou domácích ve 37.minutě – 1:1.

Ve druhém poločase pak měli domácí mírnou převahu, ale naši hráči využívali každou možnou příležitost na rychlý či postupný protiútok. Jeden z těchto protiútoku byl završen vlastní gólem domácích, kdy O.Němec zatáhl po levé straně, a prudký centr si srazil do vlastní brány domácí hráč – 1:2. I po této brance pokračoval oboustranný útočný fotbal, a byli to především domácí, kteří se tlačili před naší branku, ve snaze vyrovnat. Naše obrana však statečně vzdorovala a to až do 85.min. , kdy nejprve měl náš útočník M.Kužel obrovskou příležitost potvrdit naše vítězství, ale nedal a z následného protiútoku domácí hlavou vyrovnali - na konečných 2:2