Fryčovice "A" : Sedliště

Útočná bezmoc pokračuje !!

Fryčovice – Sedliště 0:2 (0:1)

Další zápas odehráli naši kluci na domácím hřišti se soupeřem ze Sedlišť. Náš soupeř se vůbec netajil tím, že na naše hřiště jede pro tři body. My však šli do zápasu s odhodláním přetrhnout konečně střeleckou bezmocnost a po dvou prohraný zápasech konečně získat nějaké ty body. Fotbalové krásy tento zápas sice moc nepobral, ale našim klukům to paradoxně pomáhalo. Soupeř se nedokázal dostat do tempa, kazil přihrávky a my jsme jeho hráče drželi v dostatečné vzdálenosti od naší branky. Bohužel ve 38´minutě udělali naši hráči zbytečnou chybu na půlce hřiště a nepovedená a zbytečná přihrávka zpátky do středu hřiště nám byla osudná. Omylem se přihrávka dostala k hostujícímu útočníkovi a ten z půlky hřiště šel úplně sám na brankáře, kterému nedal šanci 0:1. Tímto výsledkem skončil i poločas. Vývoj druhého poločasu se podobal tomu prvnímu jako vejce vejci. Naši kluci se snažili něco vymyslet, ale vše se odehrávalo ve středu hřiště a žádné gólové šance nepřicházely. Navíc s rostoucí snahou našeho týmu se nám na kopačky začala lepit i nervozita a tak zpracování či finální přihrávky byly pro nás cosi neznámého. Hostující tým spoléhal na rychlé protiútoky, které však naše obrana zachytávala. V 65´minutě však naši obránci propadli, kdy po autu se útočník hostí dokázal v naší šestnáctce lehce otočit a nekompromisně zakončil na 0:2. Zbytek zápasu se již odehrál v nervózní atmosféře bez větších šancí a tak naši kluci potřetí za sebou prohráli a potřetí za sebou nevstřelili branku. Právě útočná fáze našeho týmu je velice špatná a tím trpí celá hra našeho týmu. Nedá se nic dělat. Snad pouze bojovat a věřit, že nám tam nějaký ten „šťastný“ gól spadne a vše se v dobré obrátí !! Malým pozitivem dnešního zápasu bylo, že do sestavy byli opět začleněni dva, ještě věkem, dorostenci a svým výkonem určitě nezklamali. Především mladý Adam Rimel na pravé záloze byl velice vidět, a to jak důrazem, tak bojovností. Opět se potvrzuje skutečnost, že hráči kteří chtějí hrát a pravidelně trénují, dostanou šanci !!