1.kolo Fryčovice : Dolní Datyně

Vstup do nové sezóny se vůbec nepovedl !!
Fryčovice – Dolní Datyně  1 :4
Vstup do nové fotbalové sezóny 2012/2013 se našim hochům vůbec nepovedl. Po přechodu do skupiny „C“ , se budou naši hráči setkávat s úplně jinými mužstvy, než byli zvyklí v minulých létech. Prvním soupeřem jim byl celek Dolní Datyně. A nutno přiznat, že to byl soupeř, který měl celý zápas herně navrch. Naši kluci se ještě ani nerozkoukali a soupeř již ve 3´ minutě dává gól, kdy po centru z pravé strany a hlavičce z hranice šestnáctky otevírá skóre – 0:1. Naši hráči neměli na nic čas, soupeř byl rychlejší a aktivnější a v 16´minutě zvyšuje po důrazu na 0:2. Až po tomto gólu naši kluci pochopili, že už se hraje a hra se začala vyrovnávat a výsledkem toho byla, ve 28´minutě, rychlá akce středem hřiště, kdy po přihrávce Kuby Jiřičného se sám na branku hostí řítil Honza Šlachta a úspěšně zakončil 1:2. Tak skončil i poločas. Obraz druhé půle se nikterak nezměnil, naši hráči se snažili s výsledkem něco udělat, ale herní kvalita soupeře nám nedovolila se dostat do vyložené příležitosti, případně tlaku. Jedinou šanci na vyrovnání měl Jakub Jiřičný, ale sám proti brankáři hostí neuspěl. S postupem času  jakoby našim hráčům docházely síly a soupeř se stále častěji dostával do brankových příležitostí a v 78´a 79´minutě jsme propadli v obranné činnosti a soupeř této skutečnosti využil a nás potrestal dvěmi slepenými góly a upravil na konečných 1:4. Nezbývá než doufat, že další vystoupení našich hochů ve skupině „C“ bude lepší, a to i přesto, že zajíždíme na půdu silného celku z Horní Suché.