Ostudný výkon proti Kopřivnici

Fryčovice  -  Kopřivnice  2:3
Další ostudný výkon předvedli naši muži v sobotním mistrovském utkání, ve kterém na domácím hřišti přivítali celek z Kopřivnice. Měl to být zápas, ve kterém jsme očekávali zisk tří bodů, neboť soupeř z Kopřivnice se zachraňuje a navíc na hřištích soupeřů získal doposud pouhé dva body. První poločas se odehrával mezi šestnáctkami obou soupeřů a moc fotbalové krásy nepobral. Především z naší strany se jednalo o fotbal, který neměl žádný systém. Celá záloha našeho mužstva jakoby nehrála. Naši střední záložníci neuměli podržet balón ani vymyslet kloudnou přihrávku. I přesto všechno se naše mužstvo ujalo vedení ve 25´minutě, kdy po rohovém kopu Tomáše Černíka, hlavou vsítil branku Tomáš Quitt. O pět minut později zahrával Honza Rumel přímý kop, na který si naskočil stoper Lukáš Baran, ale brankář hostí tuto šanci zlikvidoval. To bylo z naší stany vše. Soupeř začínal být nepříjemnější a ve 36´minutě vyrovnal po skrumáži před naší brankou – 1:1. Tak skončil i poločas. A kdo by si myslel, že se naši hráči semknout a zvednout herní úroveň, tak ten byl zklamán a rozčarován. Opak byl pravdou. Naši hráči nehráli absolutně nic. Žádná myšlenka, žádná přihrávka, ba co bylo nejhorší, žádná snaha !!! To vycítil soupeř a v 69´a 76´minutě vsítil dva jednoduché góly ujal se vedení 1:3. Naši hráči se pokusili vytvořit mírný tlak, který skončil faulem na Martina Procházku v pokutovém území. Následnou penaltu proměnil Honza Rumel a snížil na 2:3. Závěrečný sporadický tlak již branku nepřinesl a naše mužstvo prohrálo 2:3. Ale ruku na srdce. S takovým výkonem si ani vyhrát nezasloužilo. Trenéru Baranovi sice chybí trvale pět hráčů základní sestavy, ale s takovým výkonem ostatních hráčů budeme mít co dělat, abychom tuto soutěž zachránili !!!
Sestava: Ivánek-Němec-Baran-Procházka-Janek-Kobylák-Žídek-Hlavatý-Černík-Rumel-Quitt
Střídali: Zahradník R., Bonk
Trenér: Lukáš Baran
Asistent: Lanča Tomáš
Masér: Adamovský Lumír