Po porážce v minulém týdnu vysoká výhra áčka!

Fryčovice A : Jeseník nad Odrou 4 : 1 ( 1 : 0 )

Po porážce v Kateřinicích před týdnem, jsme tentokrát přivítali na domácím hřišti soupeře,se kterým máme zatím velice nelichotivou bilanci.Jeseník jako nováček v loňské sezóně nás dvakrát porazil, s celkovým skórem 8 : 4, takže jsme mu měli co vracet,a začli jsme velice nadějně.Na ukazateli svítí druhá minuta,vedeme jedna nula,když po přesné přihrávce do běhu od Honzy Rumla, Milan Kužel přesprintuje obránce hostí,kličkou se zbaví vyběhnuvšího gólmana,a poté zasouvá míč do prázdné svatyně.Hosté však po obdržené brance nerezignují, a snaží se využít každou možnost k protiútoku.Při jednom z nich náš gólman Ivánek musí vynaložit všechny síly,aby míč neskončil za jeho zády,ale i my máme slibné brejky jenže finální přihrávka nevychází,a tak končí poločas vedením našich barev jedna nula. V padesátépáté minutě je však naše obrana po rychlém kontru zaskočena,hosté srovnávají na jedna jedna, a výsledek je znovu na vážkách.O čtrnáct minut později se na to již nemůže dívat Rumel,který byl několikrát v šanci,ze šestnáctky vystřelí ostrý projektil, jdeme znovu do vedení ,dva jedna.Poté se ještě několikrát ocitáme ve velkých šancích,ale změnu skóre přináší až osmdesátádruhá minuta, po samostatné akci se opírá tvrdým nákopem do míče střelec první branky Kužel,trefuje nádherně horní roh hostující branky,tři jedna.Spokojení fanoušci si zakřičí ještě jednou, dvě minuty před koncem utkání se píská faul na domácího kapitána D.Žurovce, a sám postižený uzavírá hlavou skóre zápasu na čtyři jedna, a naše mužstvo oplácí našemu soupeři porážku z prvního vzájemného utkání loňské sezóny stejnou mincí. Příští zápas hrajeme opět doma,když v sobotu přivítáme družstvo Tiché,a samozřejmě vás všechny na toto poslední domácí vystoupení srdečně zveme.

Sestava : Ivánek