Muži neuspěli na hřiště lídra tabulky

Starý Jičín – Fryčovice  3: 2
Další mistrovské utkání odehráli naši muži na hřišti Starého Jičína, který celé soutěži vévodí. Naše mužstvo nastoupilo oslabeno o dalšího hráče základní sestavy, a to Aleše Žídka, kterého „údajně“ skolila žaludeční nevolnost. Ale ani to nebyla poslední rána pod pás, co se týče sestavy, neboť již v 10´minutě musel pro zranění střídat Tomáš Černík a v půlce ho musel následovat i zraněný Martin Procházka. Ale i tak podalo naše mužstvo velice bojovný výkon, za který se, a to po dlouhé době, nemusí hráči stydět. Domácí mužstvo bylo herně lepší a převážně se hrálo před naší brankou. Obrana odolávala až do 35´minuty, kdy náš obránce Martin Procházka neodhadnul dlouhý balón, na který nedoskočil a útočník domácích vsítil branku na 1:0. Naši hráči měli pár náznaků nebezpečných akcí, ale nic z toho nedokázali vytěžit a tak tímto výsledkem skončil první poločas. Začátek druhé půle byl stejný jako první a v 53´minutě domácí zvyšují po rychlém protiútoku na 2:0. Od této chvíle z našich hráčů padá nervozita a tlačí se dopředu a předvádí velice hezké kombinační akce a jsou rovnocenným soupeřem domácím. Po jedné z takové pohledné akce centruje Honza Rumel z pravé strany a Tomáš Quitt snižuje na 2:1. Ovšem neuběhly ani tři minuty a naše mužstvo dostává smolný gól na 3:1. Po tomto gólu domácí začínají hrát více „profesorsky“ a naši hráči se více a více tlačí před branku domácích, aby v 89´minutě Honza Rumel snížil na 3:2. Náš nápor sílil a v 92´minutě měl obrovskou šanci Ondřej Němec, kdy po přímém volném kopu centruje Honza Rumel a Ondra Němec sám před prázdnou brankou přestřeluje. Zápas končí naší prohrou 3:2, ale po dlouhé době mohli naši hráči odejít z hřiště se zdviženou hlavou, a to především díky bojovnosti, která jim dlouho chyběla. Snad si tento přístup k zápasu zapamatují také pro domácí souboj se Staříčem, který se odehraje v sobotu 28.4.
Sestava: Ivánek-Galásek-Baran-Procházka-Janek-Černík-Hlavatý-Němec-Kobylák-Quitt-Rumel
 Střídali: Bonk, Holub
 Trenér: Lukáš Baran
 Asistent: Tomáš Lanča
 Masér: Lumír Adamovský