Doubrava : Fryčovice "A"

Zbytečná porážka místo tří bodů !!
Doubrava – Fryčovice  2 : 0
Další mistrovské utkání sehráli naši muži na půdě celku z Doubravy. A od první minuty tahali za kratší konec. Domácí hráči měli více ze hry, naši kluci jen bránili a nedokázali vymyslet jedinou kloudnou akci. Převážná část zápasu se tak odehrávala na naší polovině. Domácí měli i sporadické šance, které však nedokázali využít. První poločas skončil 0:0. Vývoj hry ve druhém poločase se téměř nezměnil. Domácí nakopávali dlouhé balóny na útočníky, které doplňovala běhavá záloha. Naši kluci neustále ztráceli míče a nedokázali se vůbec dostat do hry a útočná fáze našeho týmu prakticky neexistovala !!. A tak přišel trest, kdy opět po nákopu do vápna a odrazu míče na hranici šestnáctky byl domácí hráč úplně sám a neomylně zavěsil – 1:0. Za 15 minut bylo ještě hůř, kdy po centru z levé strany, a nedůrazném zákroku naše obrany v čele s gólmanem, se míč odráží opět na volného hráče domácích a ten zvyšuje na 2:0. Závěrečný platonický nápor z naší strany již nic nepřinesl a tak naši hráči odjíždějí po zásluze poraženi. Bez bojovnosti, zarputilosti a snahy něco předvést se body jen těžko získávají.