K vítězství áčka stačil sotva průměrný výkon !

Fryčovice A : Tichá 2 : 0 ( 1 : 0 )

Po vysoké výhře v minulém týdnu, jsme znovu doma přivítali dalšího soupeře,kterým bylo tentokráte družstvo Tiché.Tichá se krčí na posledním místě tabulky,my se zatím vyhříváme vcelku po zásluze na místě pátém.Tichá minulý týden zvítězila ve Starém Jičíně,takže jsme byli v očekávání co předvede u nás.Zápas začal vcelku svižně,ani hostům nechyběl pohyb,ale byli jsme to my kdo se ocitl v prvních deseti minutách v gólových šancích.Proměnili jsme až další vážnější situaci,když po zahrávaném trestném kopu Rumlem, míč prodlužuje hlavou Dan Galásek,a hráč Tiché tísněn naším kapitánem Žurovcem si jej tělem sráží za záda svého bezmocného spoluhráče v brance,vedeme jedna nula,to vše se zrodilo ve 14.minutě zápasu.Ještě zhruba šest minut se hraje v tempu,pak ale hra upadá do průměru,ve kterém jsou domácí stále o něco lepší a hosté ukazují, proč asi, jsou zatím v tabulce poslední.Poločas končí vítězstvím domácího mužstva jedna nula a diváci čekají co se bude dít po přestávce.Ve druhé půli se pokračuje již v nastaveném standartu,když z této letargie vytrhne diváky až 62.minuta,to možná nejlepší hráč na hřišti Ondra Němec, překrásnou ranou z hranice šestnáctky zvyšuje na dva nula pro domácí,zdá se být rozhodnuto, a také je.Do konce zápasu se již nic podstatného neuděje,až na pár náznaků nějakých těch šancí,které buď končí v rukavicích hostujícího brankáře nebo vinou naší nepřesnosti,na kterých se také podepsal již hodně hrbolatý terén.Domácí i po průměrném výkonu zcela zaslouženě získávají do tabulky tři body,a rozloučí se svými příznivci příští sobotu v Hodslavicích,kde jim bude soupeřem ve 13:30 hodin celek Nového Jičína B.Na toto utkání je pro příznivce i hráče vypraven autobus od Sokolovny,a tímto vás na něj všechny srdečně zvu,aby jste naposled v této podzimní části sezóny přišli svou přítomností podpořit své miláčky.

Sestava : Mirola