Pro Fryčovické muže ve Vřesině nadále platí, můj dům, můj hrad !

Nedělní odpoledne ve Vřesině nebylo pro naše muže vůbec vydařené, svůj zápas prohráli celkovým skore 4:0, po poločase 2:0 a nedokázali opakovat své dobré výkony z minulých zápasů. Domácí šli nekompromisně za svým cílem zvítězit a ponechat si všechny

body doma, což se jim taky podařilo, my jsme byli důstojným soupeřem pouze asi prvních 30 minut zápasu, kdy jsme si vypracovali i

více šancí než soupeř, proměnit je ale našim dlouhodobým problémem, naopak domácí nekompromisně trestali naše hlavně

individuální chyby a skore rychle narůstalo v náš neprospěch. Styl hry našeho soupeře byl přesně tím, který nám nevyhovuje, hráči

byli neustále v pohybu, agresivně napadali a dohrávali osobní souboje a nutili naše kluky k chybám, ty pak trestali. Po třetí brance

domácích jsme se již soustředili jen na to,aby nedošlo k dalším zraněním našich hráčů a celkový výsledek nebyl hodně nepříznivý.

sestava:                                   Ivánek

Rimel                  Volný                              Holub               Zahradník