Muži na vedoucí tým soutěže nestačili
                                     Fryčovice : Ludgeřovice 1 : 2  ( 0 : 2 )
Sobotní utkání z Ludgeřovicemi, nabízelo fanouškům fotbalu zajímavou podívanou, soupeř na prvním místě tabulky s jedinou porážkou, domácí místo třetí,  vcelku dobrá forma, navíc tři dovezené body z horké půdy v Hati. Naši kluci vstoupili do prvního poločasu špatně, jednak vinou nepřesných přihrávek, a velmi dobrou hrou soupeře. Soupeř převahu potvrdil brankami v 15. a 45.min, prohrávali jsme nula dva. Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší, snad tomu napomohlo i vedení soupeře, který už nehrál tolik koncentrovaně. Naději jsme vykřesali v 77.min, kdy střelu Peška dorazil Šlosar 1 : 2. Pár minut před koncem se však nechal vyloučit Šlosar, a bylo po nadějích. Je nutné dodat , že Ludgeřovice působily fotbalovějším dojmem, a tak nezbývá, než jim pogratulovat k postupu do 1. A. třídy.