I přes neproměněný pokutový kop, vezou muži z Dolní Lhoty plný počet bodů

Dolní Lhota : Fryčovice  1 : 3    ( 1 : 1 )

Po týdenní přestávce se opět roztočil kolotoč krajských mistrovských utkání, a tentokrát nám byla soupeřem Dolní Lhota, která byla za naším mužstvem zpět pouze o dva body, takže se dal očekávat tuhý boj. Daleko lepší vstup do zápasu mělo naše mužstvo, a nebýt Šlosarova zaváhání mohli jsme se radovat již ve třetí minutě. Hru máme pod kontrolou, a o deset minut později, s námahou gólman domácích, kryje střelu Rumla. Tlačíme se do útoku, a odměnou nám je penalta v 15.min, za sražení Šlosara v pokutovém území. K míči se staví jindy neomylný Honza Rumel, gólman jde na druhou stranu, ale k našemu zoufalství míč těsně míjí  branku , stav nula nula pokračuje. O 14.min později, už je veselo, Rumel napravuje své zaváhání, vedeme 0 : 1. Ve 32.min je však srovnáno, po zbytečné ztrátě míče na polovině soupeře, a následném brejku, do naprosto otevřené obrany. Domácí začínají kousat , mnohdy nás i přehrávají, ale poločas končí i tak smírem. Do druhého poločasu vstupují lépe domácí, a jejich hráč 3.min po poločase zahazuje stoprocentní gólovou šanci. Začátek druhé půle nám sice nevyšel dle našich představ, ale postupně přebíráme iniciativu, a odměnou je nám vedoucí gól po kolmici Koloničného na Rumla 1 : 2, běží 56.min utkání. Domácí se neustále rvou, snaží se, ale naše mužstvo je o ten pověstný krůček vepředu. O dvě minuty později, trefuje po přímém kopu Holuba, Kobylák pouze tyč domácí branky. Výsledek, není pořád dle našich představ, vedení o jednu branku je vždy ošemetné, a rozuzlení má teprve přijít. Nejkrásnější moment celého utkání, kolmice Koloničného na Rumla, Rumel z jedné vrací naběhnuvšímu Koloničnému před prázdnou branku, pro toho už není problém rozvlnit síť, tajenka rozluštěna, body putují do Fryček, je šest minut do závěrečného hvizdu. Domáci se představili jako snaživý celek, ale dnes jsme byli prostě o něco lepší, jen škoda neproměněných šancí, toto utkání mohlo být rozhodnuto daleko dříve.

Zapletal

Žídek                          Zahradník                    Staněk                          Holub

Kobylák                      Soško                            Pešek J.                       Žurovec

Rumel             Šlosar

Střídání: 34.min Koloničný za Šlosara, 64.min Dostál za Kobyláka, 77.min Janek místo Peška

ŽK: Holub, Pešek, Rumel