V sobotu naši muži ve Svinově přerušili vítěznou sérii

V sobotu naši muži ve Svinově přerušili vítěznou sérii pěti výher v řadě a po poločase 2:0 pro domácí prohráli celkově 3:2. Za hezkého podzimního počasí jsme začali ospale a čekali co bude hrát soupeř, rychle však přišel trest, když domácí střelou ze 35 metrů, která se odrazila před brankářem, se ujali vedení 1:0. Přidáváme na rychlosti a nasazení, v 8. minutě se Pešek rozběhl na přední tyč a jen těsně hlavou míjí branku. V této době se nám nedaří několik slibných průniků dotáhnout až do finále, domácí obránci s námahou zachytávají přihrávky a centry, což se jim ale daří. Přichází trest a domácí po ojedinělém útoku a po centru zvyšují na 2:0 v 16. minutě a situace se pro nás stává nepříjemnou a složitou. Stále se nám nedaří vstřelit branku, Šlosar v pokutovém území tvrdou střelou trefuje pouze břevno.

Ve druhém poločase musíme zvýšit aktivitu a co nejdříve s nepříznivým stavem něco udělat, což se daří v 50. minutě, kdy po přihrávce Soška konečně trefuje Pešek. Najednou je nás všude hodně, hráči běhají a výrazně přehrávají domácí, kteří jen s námahou a štěstím drží stav až do 75. minuty, kdy po přihrávce Volného vyrovnává Rumel. Remíza a jeden bod je nám stále málo, útočíme a Šlosar v 85. minutě trefuje opět jenom tyč a domácí chvíli na to z protiútoku zvyšují na 3:2 střelou z hranice pokutového území. Zbylý čas už proleží na hřišti a nedovolí nám s tímto nepříznivým stavem nic udělat.

Sestava:                                                              Gilar

Rimel                                        Volný                                            Holub                                Zahradník

Koloničný                                Soško                                            Šlosar                                Žurovec

Rumel                                                                                        Pešek

Střídání:     Staněk za Koloničného a Plesník za Žurovce