Naši muži potvrdili body dovezené ze Staříče

Fryčovice : Dolní Lhota  2 : 1  ( 1 : 1 )

Po vítězství ve Staříči, jsme samozřejmě chtěli body potvrdit i doma, ale v cestě nám stál celek ze špice tabulky Dolní Lhota. V ubrečeném počasí jsme začali aktivněji, a hned v páté minutě zazdil tutovku Honza Rumel po centru Peška, kdy gólman hostí stačil vyrazit na rohový kop. V téže minutě se, ale radujeme, přízemní centr z rohu ve skluzu usměrňuje za záda brankáře Šlosar, 1 : 0. O sedm minut později se ocitá v šanci Jirka Pešek, rána mimo. Další gólová šance o minutu později, po přihrávce Rumla na Šlosara, opět končí nezdarem, brankář stačí nohou odvrátit do bezpečí. Hru sice máme ve své moci, ale stačí chyba v rozehrávce ve středu pole, a rázem je ve dvacátédeváté minutě srovnáno, začíná se odznova, a hosté jsou na koni.Ve třicátédeváté minutě Rumel opět neproměňuje svou další šanci po centru Soška. Hosté však využívají každou naši chybu, a ve čtyřicátédruhé minutě je to již jejich třetí gólová šance, ale tentokráte je gólman Zapletal proti, končí poločas. Do druhého poločasu vstupujeme nádhernou bombou Šlosara, hostující gólman výtečně vyráží. Hosté hrají ze zabezpečené obrany, a snaží se smrtícími brejky rozrazit naši obranu. Některé hasíme i z boží pomocí, ale stav jedna jedna nadále svítí na světelné tabuli. Vypadá to tak, že kdo dá gól tak získá všechny body. V padesátédeváté minutě se v obrovské šanci ocitá Pešek, hlavou však míjí branku. Minuty běží, hra se sice přelévá ze strany na stranu, ale bez gólového efektu. Blíží se osmdesátáprvní minuta, útočíme po straně, a naši dva palivci rozhodují utkání, míče se zmocňuje Jirka Pešek, centr, a Honza Rumel netradičně hlavou rozhoduje toto víc než napínavé utkání. Zbytek zápasu jsme si již pohlídali, a nepřipustili , žádné nepříjemné překvapení, v podobě vyrovnání.