Tříkráte byl výsledek utkání těchto mužstev 1 : 0, tentokrát, ale berou vítězství muži Fryčovic

Fryčovice : Hať  1 : 0  ( 1 : 0 )

Naše A mužstvo po ,, přídělu " ve Vřesině, mělo jedinečnou šanci složit reparát, v posledním domácím zápase podzimní části, s celkem z Hatě. Úplně poslední zápas totiž sehrají příští týden v Ludgeřovicích. Soupeř nás nečekal snadný, neboť pokud si dobře pamatuji, oba poslední zápasy jsme s tímto celkem prohráli. Za nádherného fotbalového počasí, se hrál na tuto soutěž nadstandartní fotbal. Pro trenéra Karla Peška však nezačal tento zápas příliš šťastně. Absence čtyř hráčů základní sestavy, mu dělala vrásky na čele, neboť na střídačku usedl, dnes, pouze náhradní brankář Tomáš Ivánek.Proto musel narychlo povolat z dorostu Urbiše a Šponiara, ale ti měli za sebou velmi těžký zápas se sousedním Brušperkem, který zvládli na výbornou, zrovna tak jako když posléze byli posláni na hřiště. Obavy jak naši zvládnou tento zápas v oslabené sestavě se od 4.minuty rozplynuly jako pára nad hrncem, neboť v této minutě začala soustředěná palba na branku soupeře. Soupeře ve hře je držela velmi dobře postavená branka, neboť do 21.min dvakrát nastřelujeme tyč, a pálíme jednu šanci za druhou. Přichází však 38.min a s velkou chutí hrající, náš matador Honza Rumel nekompromisně pod břevno rozvlňuje síť za zády hostujícího gólmana poprvé, ale také naposled.Poločas končí vítězstvím 1: 0. Ve druhém poločase pokračují obě mužstva v nastaveném standartu, my jsme lepší, ale náš sok se také nenechává zahanbit. Kluci z Hatě bojují, a v 70.min jejich největší šanci maří, spolehlivě chytající Zapletal, když střelu vyráží na břevno a ta posléze končí v zámezí. To už jsou dávno na hřišti i naše fotbalové naděje Urbi se Šponym, a skládají fotbalovou maturitu víc než dobře.Blíží se 90.min zápas končí velkou radostí domácích hráčů, tak i jejich fanoušků, o něco smutnější jsou fanoušci hostující,ale s respektem dodávají, že dnes opravdu vyhrálo, ne šťastnější, ale lepší mužstvo.

Zapletal

Rimel                     Staněk                        Volný                   Zahradník

Koloničný                 Soško                       Pešek J.               Nevlud L.

Kobylák           Rumel

Střídání: 44.min vynucené střídání Zahradníka Urbišem, 55.min Šponiar místo Nevluda